Binnenkort meer informatie over onze school op deze website.

Leren op de Van Lingenschool

Ons onderwijs

Leren op de Van Lingenschool

Op de Van Lingenschool werken we volgens het leerstofjaarklassensysteem.

Kinderen in hetzelfde leerjaar doen ongeveer hetzelfde. Maar geen kind is hetzelfde. Daarom bieden we voldoende mogelijkheden om een kind aan te bieden wat zij nodig hebben. Bijvoorbeeld als een kind moeite heeft met een bepaald vak, of juist meer uitdaging kan gebruiken. Concreet betekent dit dat sommige kinderen tijdens één lesmoment, afhankelijk van hun onderwijsbehoeften, verschillende opdrachten kunnen hebben.

Betere basisschool

Onderwijs staat nooit stil. Op de Van Lingenschool vinden we het belangrijk om het onderwijs dat wij bieden doorlopend te verbeteren. We werken hiervoor aan de hand van de methodiek ‘De Betere Basisschool’. Het doel is om duurzaam te werken aan de onderwijskwaliteit op school.